Sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Profiline göre en sık sorulan sorulardan bazıları şunlardır

Senin kullanıcı profilin nedir?

 • Öğretmenim
 • Öğrenci veya veliyim
 • ÖğretmenBulun nasıl çalışır?

  Özel öğretmen arayan 60.000'den fazla öğrenci ve öğrenci velisi her gün portalımızı ziyaret ediyor. Türkiye'nin önde gelen özel ders portalında ücretsiz ilan ver.

  Daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıyı takip et.

  Aradığın bilgileri bulduysan seni aramızda görmeyi çok isteriz: İlk ilanını ücretsiz yayınla.

 • Kaç ilan yayınlayabilirim?

  İstediğin kadar ilan verebilirsin! Konum ve ders alanı başına en fazla 3 ücretsiz ilan verebilirsin. İlan vermek için, buradan kaydol.

 • Neden ücretsiz olarak daha fazla ilan yayınlayamıyorum?

  Unutma, farklı ders alanlarında 3 ücretsiz ilan verme hakkın var. Ücretsiz ilanlarını yayınladıktan sonra silsen de hakların geri gelmez.

  Ücretsiz ilanlarını kullandıysan ve daha çok ilan yayınlamak istiyorsan bu sayfayı ziyaret et.

 • İlanımda değişiklik yapmak istiyorum

  Yayınlanmış ilanlarına gidip, ilgili ilan başlığının altındaki "Değiştir" düğmesine tıkla. İstediğin düzenlemeleri yapıp "Kaydet ve profile git" seçeneğine tıkla.

  Konum ve/veya başlık bilgisini değiştirmen halinde ilan farklı arama sonuçlarında yer alacağı için, böyle durumlarda yeni bir ilan yayınlaman gerekir.

 • Öğrencilerimden nasıl tavsiye isteyebilirim?

  Değerlendirme talebinde bulunmak için Değerlendirmelerim sayfasına git. Burada hem portal üzerinden iletişim kurduğun hem de platform dışından tanıdığın öğrencilerden değerlendirme talep edebilirsin.

  Öğrencin zaten kayıtlıysa "Talep gönder" seçeneğine tıklaman yeterli. Platformumuzda yer almayan öğrenciler için, sayfanın en altına giderek öğrencinin e-postasını ekle. Birden fazla öğrenciden tavsiye talep ederken e-posta adreslerini virgülle ayır ve "İsteği e-posta ile gönder" düğmesine tıkla.

  Ardından, öğrenciler değerlendirme talebi içeren bir e-posta alır. Ayrıca Facebook, Twitter, WhatsApp ve LinkedIn ile de değerlendirme talep edebileceğini hatırlatalım. Değerlendirmeler ekibimiz tarafından incelenerek gerçek olup olmadığı kontrol edilir. Onaylanan değerlendirmeler profilinde ve ilanlarında yer almaya başlar.

 • Gelen mesajlara erişmekte/görüntülemekte sorun yaşıyorum

  Tarayıcı olarak Google Chrome veya Firefox kullanmanı, ayrıca çerez ve geçmiş bilgisini temizledikten sonra tekrar giriş yapmanı öneririz.

  Şifreni unuttuysan veya şifren yoksa yeni bir şifre oluşturabilirsin. Talebinden sonra birkaç dakika içinde şifren gelmezse spam klasörünü kontrol et.

  Okunmamış mesajın varsa, öğrencilerinden gelen mesajları burada bulabilirsin.

 • İlanımı nasıl silerim?

  İlanlarım bölümüne gittiğinde, ilanın sol kısmında "Etkin" ifadesini göreceksin. Açılır listeden "Sil"i seçip talimatları takip et. Silme işlemi ücretsiz haklarından birini harcayacağı için bunun yerine "Duraklat" seçeneğini kullanmak isteyebilirsin (böylece ilanı ileride yeniden etkinleştirmen mümkün olur).

 • Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

  Ayarlar bölümüne git.

  Ardından sayfanın en altında yer alan "Anlaşmalı tüm hizmetlerimi göster" seçeneğini bul; buna tıkladığında "Hesabımı kalıcı olarak sil" seçeneğini göreceksin.

 • ÖğretmenBulun nasıl çalışır?

  Platformumuzda 200.000'den fazla özel öğretmene ücretsiz erişebilirsin. Seçeneklerin için burayı ziyaret edebilirsin.

  Ayrıca, ihtiyaçlarına uygun öğretmeni ücretsiz ilan vererek de bulabilirsin.

 • Özel ders hizmeti bulmak için ne yapmalıyım?

  Özel ders bulmak için arama motorumuzu kullanarak 200.000'in üzerinde özel öğretmen arasından seçim yap. Ders alanı, konum ve okul düzeyi gibi filtreler uygulayabilirsin.

  Seçtiğin öğretmenle doğrudan iletişime geç. İlgilendiğin öğretmenle iletişime geçmek için, profilinin veya ilanının sağ tarafında bulacağın iletişim formunu doldur.

  Seçim yapabileceğin yüzlerce öğretmen bulacaksın.

 • Öğretmenleri değerlendirebilir miyim?

  Sistemimiz, öğretmenler talep göndermeden öğrencinin değerlendirme yapmasına şu an için izin veremiyor. Dolayısıyla değerlendirmede bulunmak istediğini kendisine iletmen, onun da sana talep göndermesi gerekir. Değerlendirme almak öğretmenlere görünürlük kazandırır ve daha çok öğrenci edinme şansı tanır.

 • İlanımı nasıl silerim?

  Ilanlarım bölümüne gittiğinde, ilanın sol kısmında "Etkin" ifadesini göreceksin. Açılır listeden "Sil"i seçip talimatları takip et. Silme işlemi ücretsiz haklarından birini harcayacağı için bunun yerine "Duraklat" seçeneğini kullanmak isteyebilirsin (böylece ilanı ileride yeniden etkinleştirmen mümkün olur). Ne yazık ki, bu seçenek şu anda mobil sürümde mevcut değil.

 • Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

  Ayarlar bölümünü ziyaret et.

  Ardından sayfanın en altında yer alan "Anlaşmalı tüm hizmetlerimi göster" seçeneğini bul; buna tıkladığında "Hesabımı kalıcı olarak sil" seçeneğini göreceksin.

Aradığın bilgiyi bulamadın mı? Endişelenme, bize ulaş.

Şu konularda bilgi arıyorum:

İsim:

E-posta:

Soruşturma:

© 2007 - 2024 ÖğretmenBulun Site haritası: Özel öğretmenler