Öğretmen bul

Online ders veren veya sana yakın konumda, doğrulama sürecinden geçmiş öğretmenlerimiz arasından, öğrenci yorumlarına bakarak ideal olanı seç.

İletişime geç

Sohbet özelliğini kullanarak öğretmenle görüş, sormak istediklerini sor ve dersini ayırt.

Derse başla

Derslere istediğin zaman başla ve ödemelerini doğrudan öğretmene yap. Biz hiçbir komisyon almıyoruz.

Öğretmensin ve özel ders mi vermek istiyorsun? Kayıt ol
Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
Unutma, ÖğretmenBulun tüm özel öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri için ücretsiz bir hizmet sunmaktadır.

Özel derse mi ihtiyacın var?

Öğretmen bulmak için ne yapmalıyım?
Arama motorunu kullanarak herhangi bir konuda online ders veren veya sana yakın konumda bulunan öğretmenleri keşfet. Ayrıca ders almak istediğin konuma ya da öğrenim seviyesine göre de filtreleyebilirsin.
Öğretmen seçiminde nelere dikkat etmeliyim?
Karar vermene yardımcı olması için fiyatları karşılaştır, deneyimlerine bak ve öğrencilerinin yorumlarını oku. Ayrıca iletişim ve konum bilgilerinin bizim tarafımızdan doğrulanmış olup olmadığını kontrol etmen iyi bir fikir olacaktır. İstersen öğretmen adaylarıyla önceden sohbet de edebilirsin.
Öğretmenlerle nasıl iletişime geçebilirim?
İletişim formuyla mesaj gönderebilirsin. Sağlıklı yanıt verilebilmesi adına ilk mesajında ihtiyaçlarını olabildiğince net bir şekilde ifade et. Öğretmenin online olduğu bir anı yakalarsan daha hızlı yanıt alman ve böylece sohbet kısmından hızlıca ders ayırtman mümkün olur.
İstediğim sayıda öğretmenle iletişime geçebilir miyim?
Doğru olduğunu düşündüğün öğretmeni bulana kadar birkaç öğretmenle iletişime geçebilirsin. Bu konuda ölçülü davranmanı rica ederiz. Öğretmenlere sadece özel dersle ilgili mesaj göndermeye, rastgele yazmamaya dikkat et. Başka bir öğretmen seçtiğini haber vermek için bile olsa, öğretmenleri yanıtsız bırakma.
Öğretmenlerle iletişime geçmek ücretli mi?
ÖğretmenBulun öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri için tamamen ücretsizdir.
Ders ücretini nasıl ödeyeceğim?
Doğrudan öğretmene ödeme yapabilirsin. Biz ise hiçbir komisyon ya da ücret almıyoruz. Böylece en iyi fiyata en iyi hizmete erişiyorsun. Öğrenciler, öğretmenlere genelde dersin ardından ödeme yapar. Bunun yanı sıra, birçok öğretmenin sunduğu ücretsiz ilk ders sayesinde, öğretim tarzlarını bizzat tecrübe edebiliyorsun. Elbette, ücretsiz dersler hiçbir zaman farklı konuda bir merakı gidermek için kullanılmamalı. Devamlı ders almayı düşünmediğin bir öğretmenden ücretsiz ders talep edemezsin.
Seçtiğim öğretmen ile ders rezervasyonunu nasıl yapabilirim?
İster ilgili formu kullanarak ister sohbet kısmından öğretmenle direkt iletişime geçerek ders rezervasyonu yapabilirsin; kolayına hangisi geliyorsa seçim senin.

Bize katıl ve özel ders vermeye başla

Özel ders verebilir miyim?
Öğretme tutkun ve iyi bildiğin bir konu varsa tabii ki! Çok fazla deneyimin yoksa, bunu ilanda açıkla. İlk dersi ücretsiz sun, derslerin seviyesini iyi ayarla ve deneyim kazanmak için öğrenci almaya başla. Yıllardır özel ders veriyorsan, profilinde tüm deneyimini vurgula ve eski öğrencilerinden geri bildirim iste. Kısa sürede profesyonel bir profile sahip olacaksın.
Nasıl kayıt olabilirim?
ÖğretmenBulun'a öğretmen olarak kaydolmak için özel dersler sunan bir ders ilanı yayınlamalısın.
Nasıl ilan verebilirim?
Çok basit. İlk kez ilan veriyorsan, Bir ÜCRETSİZ ilan yayınla adresine gidip ders vereceğin alan ile saat bazında ücretini seç ve derslerinin tarzını, seviyesini ve hedef kitlesini iyi tasvir eden bir başlık belirle. Zaten kullanıcıysan, Profilin'a git ve "İlan yayınla "ya tıkla.
Ders ücretim ne olmalı?
Ders ücretini kendin belirlersin. İlanının rekabet edip edemeyeceğini görmek için, seninle aynı alanda ders veren, yakın konumdaki diğer öğretmenlere göz at. Daha fazla bilgi arıyorsan, Oranlar sayfasında ücret belirlemeye dair detayları bulabilirsin.
Tamamen ücretsiz mi yoksa gizli bir ücreti var mı?
Profilini ve ilanını yayınlaman tamamen ücretsiz. Herhangi bir komisyon ya da ücret söz konusu değil; ders ücretinin tamamı sana kalıyor.
İlk öğrencimi bulmak için ne yapmalıyım?
İlk iş olarak ilanını ve profilini oluştur; içeriklerini olabildiğince ilgi çekici hale getirmeye çalış. Seninle ilk iletişime geçen kişiye mümkün olduğunca çabuk cevap vermek isteyebilirsin, konuşmada ilk sözün sahibi olmak çok avantajlıdır. Sohbet alanında etkin kalmaya ve mesajlara hızlı yanıt vermeye dikkat et, böylece sana ulaşan kişi sayısı artar.
Web kamerasıyla ders verebilir miyim?
Evet. İlan oluştururken "Online ders" seçeneğiyle ilerle. Webcam ile ders sunarak hedef kitleni bir anda tüm Türkiye'ye, hatta istersen hizmet verdiğimiz tüm ülkelere genişletmiş olursun. Bu da öğrenci bulma şansını artırır. Bunun yanı sıra, profilini gerçekten iyi olduğun şeye odaklanmana olanak tanıyan çevrimiçi özel ders platformumuz Classgap üzerinde kaydetmeni de öneririz. Classgap asıl yeteneğine, yani öğretim faaliyetlerine odaklanmanı mümkün kılıyor. Öğrencilere erişim, ders programı yönetimi ve online öğretim araçları gibi imkanlar sunan öğretim platformumuz, aynı zamanda derslerden elde ettiğin kazançların zahmetsizce banka hesabına yatırılmasına olanak tanıyor.
© 2007 - 2024 ÖğretmenBulun Site haritası: Özel öğretmenler