Değerlendirmesi olan öğretmenleri bul Doğrulanmış Öğretmenler

Güvenliğini önemsiyoruz

Avrupa ve Latin Amerika'nın özel dersler için önde gelen platformuyuz. Öğrenme ve öğretme konusunda neden en iyi ve en güvenilir seçenek olduğumuzu öğrenmek için okumaya devam et.

Doğrulanmış Öğretmenler

Dünya genelinde öğretmenleri ve öğrencileri destekliyoruz
 • 15 ülke Amerika’dan Avrupa’ya, güvenilir öğretmenler
 • 15 yıl deneyim öğrencilerin güvenli bir şekilde öğretmen bulmalarına yardım ediyoruz
 • 5 milyon güvenilir öğretmen ile çeşitli ders alanlarında özel ders seçeneği sunuyoruz
Öğretmenbulun neden güvenilirdir?
 • Diğer web sitelerinden gelen yorumlar Trustpilot ve Verified Opinions'ta pozitif yorumlar
 • Doğrulanmış Öğretmenler Öğretmenlerin profillerinde görüntülenen iletişim bilgilerini, fotoğrafı ve IP adresini doğruluyoruz
 • Komisyon yok Öğretmenler kazandıklarının % 100'ünü alırlar, komisyon almazlar
 • İlan yok Sitemizde herhangi bir reklam yok, aradıklarına odaklanabilirsin
 • İlk ders ücretsiz Binlerce öğretmen bağ ve güven oluşturmak için ilk dersini ücretsiz veriyor
 • İdeal öğretmenin Dersleri ihtiyaçlarına göre uyarlayacak binlerce öğretmen
Öğretmen ve Öğrenci Yorumları
 • Sinem, Gitar Öğretmeni Ögretmenbulun'da öğretmen olarak muhteşem bir deneyim kazandım. Uzun yıllar yüz yüze ders verdim ve şimdi online ders veriyorum. İlk başta sadece görüntülü görüşme yoluyla bir bağ oluşturmanın mümkün olmayacağını düşündüm ama Ögretmenbulun sayesinde dünyanın her yerinden beni tavsiye eden öğrencilerle tanıştım ve artık bu benim ana gelir kaynağım oldu.
 • Görkem, Öğrenci Velisi Karşıma en çok çıkanlar değerlendirmeleri olan ve bana en güven veren öğretmenler oldu. Kızıma okul derslerinde yardımcı olacak bir öğretmen bulmak için katıldım ve sonuçtan memnunum. Ebeveynler için tavsiyedir: Öğretmeni tanımak için ilk derslere gidin. Kızım gayet mutlu ve okuldaki notları ve konsantrasyonu arttı.
 • Kübra, İngilizce Öğrencisi Ögretmenbulun'u bir arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım. Tamamen dersleri bana göre ayarlayan bir öğretmen buldum ve kendimi hep güvende hissettim çünkü öğretmenim ilk dersi ücretsiz teklif etti ve profilinde değerlendirmeler vardı. Avustralya'da değişim programı yapmak için İngilizce çalışıyorum ve derslerde kültüre de odaklanıyoruz. Çok memnun kaldım!!!
5894’ten fazla kullanıcı yorumu
Sıkça Sorulan Sorular (SSS)
 • Öğretmenbulun güvenilir mi?

  Güven işimizin temel taşlarından biridir. Şu anda profilleri denetlemek, yalnızca gerçekten ders almış öğrencilerin yorumlarını yayınlamak ve topluluğumuzun genelinde güvenliği sağlamak için çeşitli güvenlik süreçlerimiz var.

 • Bir öğretmenin güvenilir olup olmadığını nasıl anlarım?

  İyi bir öğretmen, öğrencilerinin öğrenme isteği duymasını ve akademik zorlukların üstesinden gelmesini sağlayacak bir bağa ilham vermelidir. Aradığın öğretmeni bulduğundan emin olmak için bir deneme dersi ayırtmak veya öğretme yöntemlerini sormak en iyisidir. Ayrıca öğretmenlerin deneyimlerini, niteliklerini ve diğer öğrencilerin yorumlarını da kontrol edebilirsin.

 • Ders ücretini önceden ödeyebilir miyim?

  Ödemeni ders bitiminde yapmanı öneririz. Platformun hem öğretmenler hem de öğrenciler için tamamen ücretsiz olması nedeniyle ÖğretmenBulun'un herhangi bir komisyon almadığını ve derslerin ödenmesinde herhangi bir rol oynamadığını unutma.

 • Öğretmenbulun’daki öğretmenler bir doğrulama sürecinden geçiyor mu?

  Platformumuzda güvenilir öğretmenlerle çalışmak için öğretmenlerin profillerinde görünen iletişim bilgilerini, eğitim geçmişlerini ,fotoğraflarını ve IP adreslerini doğruluğundan emin oluyoruz. Öğretmenler öğrencilerden değerlendirme aldığında, yalnızca gerçek değerlendirmeleri yayınlamak için yorumları da doğruluyoruz.

 • Bir dersin güvenli olduğundan nasıl emin olurum?

  İlk dersi çevrimiçi olarak veya kütüphane ya da kafe gibi halka açık bir alanda ayarlamak isteyebilirsin. Her iki taraf da derslere devam etmek isterse iletişim bilgilerini paylaşmanı öneririz. İlk ders ücretini peşin ödememelisin.

 • Neden Öğretmenbulun'u seçmeliyim?

  Öğretmenbulun, Verified Opinions'ta 10 üzerinden 8,8 puan ve özel ders ve diğer işletmelerin web sitelerini doğrulamak için güvenilir bir platform olan Trustpilot'ta 5 üzerinden 4,7 puana sahiptir.

 • Öğretmenbulun benden ücret alacak mı?

  Hayır. Öğretmenbulun öğrencilerden veya öğretmenlerden herhangi bir ücret talep etmez, tamamen ücretsizdir.

 • Güvenilir dersleri nasıl bulabilirim?

  Okul sonrası dersler, müzik dersleri, dans dersleri ya da çevrimiçi veya yüz yüze İngilizce dersleri veren güvenilir öğretmenler bulmak için Öğretmenbulun'un arama motorunu kullanabilirsin. Tüm profiller, değerlendirmelerin, iletişim bilgilerinin, IP adresinin, fotoğrafın ve niteliklerin doğrulandığı bir denetime tabi tutulur.

Güvenilir bir öğretmen mi arıyorsun?

Aradığın özel ders öğretmeninin profiline gittiğinde profilin doğrulanıp doğrulanmadığını görebilirsin. Bu, özel ders standartlarımızı karşıladığı anlamına gelir. Standartlarımız nelerdir?

Öğretmenlerin kişisel detaylarından referanslarına, niteliklerinden konumlarına kadar tüm bilgileri tarafımızca doğrulanıyor. Ayrıca önceki öğrencilerin verdiği puanları ve yorumlarını veya değerlendirmelerini de görebilirsin.

Platformumuzda ilk derslerini ücretsiz olarak sunan binlerce öğretmen bulunuyor. Bu, öğretmeninizle güvenilir bir deneyime sahip olabilmen ve ödeme yapmadan önce öğretmenini ve öğretme yöntemlerini tanıyabilmen için önemli bir fırsattır.

© 2007 - 2024 ÖğretmenBulun Site haritası: Özel öğretmenler